Хокей

Легендарний хокеїст закликав Росію визнати зловживання з допінгом

0

За словами легенди, хокеїсти повинні мати повноцінне життя після кар'єри

Славетний у минулому хокеїст Ігор Ларіонов порадив керівникам російського спорту визнати провину в допінгових порушеннях на Олімпіаді-2014 в Сочі. За його словами, необхідно виховувати нове покоління спортсменів, яке конкуруватимуть в чесній боротьбі.

«Не хочу політизувати. На жаль, ми весь час шукаємо якогось ворога. Якщо зробив помилку, треба її визнати. Почати життя з чистого аркуша. Сподіваюся, це стане великим уроком для нашого спорту і для всіх. Ми виховуємо покоління спортсменів, які повинні бути чистими, мати повноцінне життя після кар'єри», - цитують Ларіонова російські ЗМІ.

Також хокеїст визнав використання допінгу у збірній СРСР. «Це окрема розмова. Зараз не хочеться про це. Але за радянських часів все було практично те ж саме», - розповів Ларіонов.

Ларіонов у складі збірної СРСР перемагав на Олімпійських іграх в Сараєво в 1984 році і в Калгарі в 1988 році. На чемпіонатах світу він завоював золоті медалі в 1982, 1983, 1986 і 1989 роках. У 1981-му форвард став переможцем Кубка Канади. В НХЛ він тричі виграв Кубок Стенлі з Детройтом (в 1997, 1998 і 2002 роках).

У 1980-і роки він грав у збірній СРСР з хокею разом з В'ячеславом Фетисовим, Олексієм Касатоновим, Сергієм Макаровим і Володимиром Крутовим.

МОК) застосував чергові суворі санкції до російських спортсменів через вживання допінгу.
 
Відзначимо, що Дисциплінарна комісія МОК довічно дискваліфікувала від участі в Олімпійських іграх шістьох російських хоккеісток. Інна Дюбанок, Катерина Лебедєва, Катерина Пашкевич, Анна Шибанова, Катерина Смоленцева і Галина Скиба відсторонені за порушення антидопінгових правил під час Олімпіади-2014 в Сочі. 

Результати російської жіночої команди в Сочі-2014 (6-е місце) анульовані.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, російських хоккеісток жорстко покарали за вживання допінгу.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Олімпіада, Росія, допінг