Хокей

Нешвілл - Піттсбург 0:2 Відео найкращих моментів шостого матчу фіналу Кубку Стенлі

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги відеоогляд заключного матчу вирішального протистояння сезону

У неділю, 11 червня, в шостому поєдинку фінальної серії плей-офф НХЛ Піттсбург здобув перемогу на виїзді над Нешвілом (2:0) і вдруге поспіль став володарем Кубку Стенлі.

Хижаки серйозно налаштувалися на третій домашній поєдинок серії і протягом усієї зустрічі домінували. Однак довести свою перевагу над суперником в забиті голи господарям так і не вдалося. Вирішальним моментом зустрічі стали заключні хвилини третього періоду, коли Пінгвінам вдалося двічі вразити ворота Нешвілла.

Дивіться відео вирішальної перемоги Піттсбурга над Нешвілом в фіналі Кубка Стенлі:

Нешвілл - Піттсбург - 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Шайби: 0: 1 - 58 Хернквіст (Куніц, Шульц), 0: 2 - 59 Хагелін (Думулін).
Рахунок в серії: 2-4.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв результати всіх матчів фіналу Кубка Стенлі-2017.