Хокей

Нешвілл - Піттсбург 4:1 Відео найкращих моментів четвертого матчу фіналу Кубку Стенлі

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги відеоогляд четвертого матчу фінальної серії НХЛ

У понеділок, 5 червня, в четвертому поєдинку фінальної серії плей-офф НХЛ Нешвілл на домашній арені розгромив Піттсбург (4:1).

Господарям вдалося відкрити рахунок в матчі на 14-й хвилині, проте ще в першому періоді Пінгвінз забили у відповідь. Ключовим став другий період матчу, в якому господарі двічі змусили "вити" сирену за воротами Пінгвінз. А вже в заключній 20-хвилинці ще одна шайба влетіла у ворота Піттсбурга.

Дивіться відео перемоги Нешвілла над Піттсбургом в четвертому матчі фіналу Кубка Стенлі:

Нешвілл - Піттсбург - 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Шайби: 1:0 - 14 Йернкрук (Уотсон, Сміт), 1:1 - 15 Кросбі (Думулін), 2:1 - 23 Годро (Золнерчік, Елліс), 3:1 - 33 Арвідссон (Ніл, Фішер), 4:1 - 56 Форсберг (Суббан, Екхольм).
Рахунок в серії: 2-2.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв розклад і результати матчів фіналу Кубку Стенлі.