Хокей

Нешвілл - Піттсбург 5:1 Відео найкращих моментів третього матчу фіналу Кубку Стенлі

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги відеоогляд третього матчу фінальної серії НХЛ

У суботу, 3 червня, в третьому поєдинку фінальної серії плей-офф НХЛ Нешвілл на домашній арені розгромив Піттсбург (5:1).

Незважаючи на те, що стартові хвилини краще провели гості і навіть забили першими, господарі зуміли відігратися в другій 20-хвилинці, а пізніше ще чотири рази змусили вити сирену за воротами Пінгвінгз.

Дивіться відео перемоги Нешвілла над Піттсбургом в третьому матчі фіналу Кубка Стенлі:

Нешвілл - Піттсбург - 5:1 (0:1, 3:0, 2:0)
Шайби: 0:1 - 2 Гюнцель (Кросбі, Коул), 1:1 - 25 Йосі (Екхольм, Йернкрук), 2:1 - 26 Годро (Йосі, Уотсон), 3:1 - 39 Ніл (Йосі, Арвідссон), 4:1 - 44 Сміт, 5: 1 - 53 Екхольм (Сіссонс, Йернкрук).
Рахунок в серії: 1-2.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв розклад і результати матчів фіналу Кубка Стенлі.