Хокей

НХЛ: Нешвіл - перший фіналіст Кубка Стенлі-2017

0

Предаторз закрили серію з Анахаймом в шостому матчі

У понеділок, 22 травня, відбувся останній матч фіналу Західної конференції, в якому Нешвіл здолав Анахайм (6:3).

Вирішальним став заключний період зустрічі. Ще за 7 хвилин до кінця рахунок був рівним (3:3), після чого господарям вдалося ще тричі вразити ворота Анахайма.

У підсумку, Нешвіл першим пройшов у фінал Кубка Стенлі, а його суперником буде переможець пари Піттсбург - Оттава.

Нешвіл - Анахайм - 6:3 (2:0, 0:1, 4:2)
Шайби: 1:0 - 1 Уотсон (Ірвін, Вебер), 2:0 - 8 Сіссонс (Оберг), 2:1 - 24 Каше (Ватанен, Гецлаф), 3:1 - 43 Сіссонс (Форсберг, Оберг), 3:2 - 45 Вагнер (Верметт, Керділес), 3:3 - 48 Фаулер (Ватанен), 4:3 - 54 Сіссонс (Йернкрук), 5:3 - 57 Форсберг (Фіддлер), 6:3 - 58 Уотсон (Елліс).
Рахунок в серії: 4:2 (Нешвіл пройшов далі)

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Піттсбург знищив Оттаву в п'ятому матчі серії.