Хокей

НХЛ: Нешвілл знищив Піттсбург і скоротив відрив у серії

0

У першому домашньому матчі Предаторз не залишили шансів своєму суперникові

У суботу, 3 червня, відбувся третій поєдинок фіналу Кубка Стенлі, в якому Нешвілл приймав Піттсбург.

Матч почався краще для гостей, адже вже на старті їм вдалося відкрити рахунок зусиллями Джейка Гюнцеля. Після цієї шайби на мить здалося, що Піттсбург візьме чергову гру, але вийшло все зовсім навпаки...

Хокеїсти з Нешвілла не змогли розпечатати ворота гостей в першій 20-хвилинці, зате регулярно почали це вже робити з другого періоду. Почалося все з шайби Романа Йосі на 25-ій хвилині, а закінчилося голом Маттіаса Екхольма за кілька хвилин до кінця матчу. У підсумку, Нешвілл довів справу до розгрому - 5:1.

Нешвілл - Піттсбург - 5:1 (0:1, 3:0, 2:0)
Шайби: 0:1 - 2 Гюнцель (Кросбі, Коул), 1:1 - 25 Йосі (Екхольм, Йернкрук), 2:1 - 26 Годро (Йосі, Уотсон), 3:1 - 39 Ніл (Йосі, Арвідссон), 4:1 - 44 Сміт, 5:1 - 53 Екхольм (Сіссонс, Йернкрук).
Рахунок в серії: 1-2.

Таким чином, Предаторз скоротили відрив у протистоянні до 1:2, і вже в наступному матчі, який також пройде в Нешвіллі, можуть наздогнати Піттсбург.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Піттсбург розгромив Нешвілл в другому матчі фіналу.