Хокей

НХЛ: Нешвілл зрівняв рахунок у фінальній серії Кубку Стенлі

0

Поки що в цьому протистоянні перемагають тільки домашні команди

У понеділок, 5 червня, відбулася четверта гра фіналу Національної хокейної ліги, в якій Нешвілл на домашній арені приймав Піттсбург.

У четвертому матчі забити першим вдалося господарям - на 14-й хвилині це зробив Калле Йернкрук. Однак вже через хвилину рахунок на табло був рівним завдяки шайбі лідера Пінгвінз Сідні Кросбі.

Вирішальним моментів зустрічі став другий період, в якому хокеїсти з Нешвілла ще двічі вразили ворота гостей. А вже в заключній 20-хвилинці Філіп Форсберг і зовсім зробив рахунок розгромним - 4:1.

Таким чином, після двох виїзних поразок Нешвілл впевнено бере обидві домашні зустрічі і зрівнює рахунок у протистоянні. Тепер вже точно відомо, що нас чекає не менш шести матчів у фіналі, наступний з яких пройде в Піттсбурзі.

Нешвілл - Піттсбург - 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

Шайби: 1:0 - 14 Йернкрук (Уотсон, Сміт), 1:1 - 15 Кросбі (Думулін), 2:1 - 23 Годро (Золнерчік, Елліс), 3:1 - 33 Арвідссон (Ніл, Фішер), 4:1 - 56 Форсберг (Суббан, Екхольм).
Рахунок в серії: 2-2.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Нешвілл знищив Піттсбург в третьому матчі фіналу НХЛ.