Хокей

НХЛ: Піттсбург - володар Кубку Стенлі-2017

0

Пінгвіни в другій рік поспіль виграли головний трофей Ліги

У неділю, 11 червня, в шостому матчі фіналу НХЛ Піттсбург на виїзді здолав Нешвілл (2:0) і в п'ятий раз в історії виграв Кубок Стенлі.

До шостого матчу серії виходило так, що обидві команди перемагали лише в домашніх матчах. Тому багато експертів і вболівальники очікували перемоги Нешвілла і переходу серії в вирішальний сьомий поєдинок. Все до цього і йшло...

Нешвілл провів свій третій домашній поєдинок серії в атаках, як це і належить господарям. Хижаки мали безліч моментів забити, але не використали свої шанси. За півтори хвилини до кінця зустрічі на табло були нулі, і всі вже були налаштовані на овертайм.

Вирішальним моментом матчу став дальній кидок захисника гостей Джастіна Шульца, після якого кіпер Нешвілла Пекка Рінне не зовсім вдало відбив шайбу, а Патрік Хернквіст вискочив з-за воріт і відкрив рахунок. Після цього господарі змінили воротаря на польового і побігли відіграватися, але, як це буває часто, пропустили самі ще раз - відзначився Карл Хагелін.

Таким чином, Піттсбург завершив фінальну серію у шостому матчі, і вдруге поспіль та вп'яте в історії став переможцем Кубку Стенлі.

Нешвілл - Піттсбург - 0:2 (0 0, 0:0, 0:2)

Шайби: 0:1 - 58 Хернквіст (Куніц, Шульц), 0:2 - 59 Хагелін (Думулін).
Рахунок в серії: 2-4.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв результати всіх матчів Кубка Стенлі-2017.