Хокей

НХЛ: Піттсбург познущався над Нешвіллом в п'ятому матчі фіналу Кубку Стенлі

0

Пінгвіни закинули у ворота суперника шість сухих шайб

У четвер, 8 червня, відбувся п'ятий матч фінальної серії Кубку Стенлі, в якому в гості до Піттсбургу приїхав Нешвілл.

Після двох поразок на виїзді Пінгвінз обов'язково потрібно було цеплятся за перемогу в домашньому поєдинку, і вони зі старту матчу почали це робити.

Вже на 1-й хвилині Пінгвінам вдалося відкрити рахунок - забив Джастін Шульц. Після цього Піттсбург не зупинявся і ще більше підвищив темп, внаслідок чого господарям ще двічі вдалося розписатися у воротах суперника в першій 20-хвилинці. Другий період пройшов за ідентичним сценарієм - швидка шайба на першій хвилині і ще дві трохи пізніше. У підсумку, в заключній частині матчу господарі вже заспокоїлися і просто довели справу до перемоги.

Таким чином, Піттсбург добув важливу домашню вікторію, і вже в наступному матчі може оформити чемпіонство. Ну а Нешвіллу потрібно брати дві гри поспіль, що зробити буде дуже складно.

Піттсбург - Нешвілл - 6:0 (3:0, 3:0, 0:0)
Шайби: 1:0 - 1 Шульц (Хернквіст, Кросбі), 2:0 - 6 Раст (Дейлі, Куніц), 3:0 - 19 Малкін (Хейнсі, Кессел), 4:0 - 21 Ширі (Гюнцель, Кросбі), 5:0 - 28 Кессел (Кросбі, Мяяття), 6:0 - 36 Хейнсі (Кессел, Малкін).
Рахунок в серії: 3-2.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував розклад і результати матчів фіналу Кубка Стенлі.