Хокей

НХЛ: Піттсбург розгромив Нешвілл в другому матчі фіналу

0

Поки що Пінгвіни не залишають шансів своєму суперникові

У середу, 31 травня, відбувся другий матч фінальної серії Кубка Стенлі-2017. Піттсбург на домашній арені зумів дотиснути Нешвілл і збільшив відрив у протистоянні до 2-0.

Хоча починалося все для гостьової команди дуже навіть непогано - вже на 12-й хвилині першого періоду Понтус Оберг вивів Предаторз вперед. Однак лідирували гості не дуже довго, адже ще в першій 20-хвилинці Піттсбургу вдалося зрівняти рахунок зусиллями Джейка Гюнцеля.

Вирішальним моментом поєдинку став стартовий відрізок третього періоду, де за три хвилини хокеїсти з Піттсбурга тричі засмутили Пекку Рінне. Хижаки не змогли оговтатися після такого і до кінця матчу більше так і не забивали.

Таким чином, Пінгвінз зробили собі комфортну перевагу перед виїзними матчами, а серія тепер переїжджає у Нешвілл.

Піттсбург - Нешвілл - 4:1 (1:1, 0:0, 3:0)
Шайби: 0:1 - 12 Оберг (Фішер, Арвідссон), 1:1 - 16 Гюнцель (Куніц, Ширі), 2:1 - 40 Гюнцель (Хейнсі, Раст), 3:1 - 43 Малкін (Коул, Куніц), 4:1 - 43 Вілсон (Каллен, Кессел).
Рахунок в серії: 2-0.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Піттсбург виграв перший матч фінальної серії.