Хокей

НХЛ: Піттсбург виграв перший матч фінальної серії

0

Нешвілл зумів відігратися в третьому періоді, однак у кінцівці пропустив ще двічі

У понеділок, 29 травня, стартувала фінальна серія Кубку Стенлі-2017. Піттсбург вирвав перемогу в першому домашньому матчі з Нешвілом.

Пінгвінз ще в стартовому періоді зробили собі комфортну перевагу, відправивши три шайби в ворота суперника. Однак Нешвілл не здався, і зумів зрівняти рахунок в заключній 20-хвилинці. Але за декілька хвилин до кінця господарі все ж забили ще двічі і довели перший матч до своєї перемоги.

Піттсбург - Нешвілл - 5:3 (3:0, 0:1, 2:2)
Шайби: 1:0 - 15 Малкін (Кросбі, Дейлі), 2:0 - 16 Ширі (Кросбі, Куніц), 3:0 - 19 Боніно (Думулін), 3:1 - 28 Елліс (Фішер, Суббан), 3:2 - 50 Сіссонс (Йернкрук, Йосі), 3:3 - 53 Годро (Фішер, Уотсон), 4:3 - 56 Гюнцель (Шульц, Каллен), 5:3 - 58 Боніно (Куніц).
Рахунок в серії: 1-0.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт анонсував фінал Кубку Стенлі-2017.