Хокей

НХЛ: Піттсбург знищив Оттаву в п'ятому матчі серії

0

Пінгвіни зробили гру ще в першому періоді, відвантаживши у ворота суперника чотири сухих шайби

У неділю, 21 травня, відбувся матч фіналу Східної конференції.

Піттсбург вдома познущався над Оттавою, розгромивши суперника з принизливим рахунком - 7:0. Варто сказати, що гра була зроблена ще в першому періоді, коли господарі чотири рази вразили ворота Оттави. Таким чином, Пінгвіни вийшли вперед у серії і їм залишається добути всього одну перемогу для того, щоб пройти у фінал Кубка Стенлі.

Піттсбург - Оттава - 7:0 (4:0, 1:0, 2:0)
1:0 - 8 Мяяття (Раст), 2:0 - 12 Кросбі (Малкін, Дейлі), 3:0 - 16 Раст (Роуні, Боніно), 4:0 - 18 Вілсон (Боніно, Роуні), 5:0 - 21 Каллен (Роуні, Штрайт), 6:0 - 41 Кессел (Малкін, Кросбі), 7:0 - 48 Дейлі (Малкін, Кессел)
Рахунок в серії: 3:2.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Швеція здолала Канаду і стала чемпіоном світу з хокею.