Хокей

НХЛ: В лізі може з'явитися ще одна команда

0

Сіетл може дебютувати в сезоні-2020/21

Рада керуючих Національної хокейної ліги (НХЛ) дозволить Сіетлу подати заявку на вступ до ліги.

Про це повідомив комісіонер НХЛ Гері Беттмен.

За словами Беттмена, вступний внесок для клубу з Сіетла складе 650 мільйонів доларів, а сама команда може дебютувати в сезоні-2020/21.

"Поки що ми не створили там команду. Ми погодилися прийняти і розглянути їх заявку, а також схвалили запуск кампанії по пробної продажу абонементів.

Ми трохи знайомі з містом, але процес розширення вимагає належної обачності. Виходячи з того, що я знаю, про Сіетл, вважаю, що це буде хороший хокейний ринок. Близькість Ванкувера може створити цікаве суперництво. Розширення присутності НХЛ в північно-західному тихоокеанському регіоні, де є великий інтерес до хокею - інтригуюча можливість, але ще багато що належить зробити", - сказав Беттмен.

Нагадаємо, що останній новачок НХЛ, який приєднався до ліги в цьому році, Вегас заплатив 500 млн, а клуби з попереднього розширення (Атланта, Нешвілл, Міннесота і Коламбус) - по 80.

У Сіетлі ніколи не було клубу НХЛ, але з 1915 по 1924 роки там грала команда Хокейної асоціації Тихоокеанського узбережжя Сіетл Метрополітанс, яка завоювала Кубок Стенлі в 1917 році.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв результати матчів НХЛ за 7 грудня.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
НХЛ, Сіетл, хокей, Гері Беттмен