Хокей

Піттсбург - Нешвілл 4:1 Відео найкращих моментів другого матчу фіналу Кубку Стенлі

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги відеоогляд другого матчу фінальної серії НХЛ

У середу, 31 травня, у другому матчі плей-офф НХЛ Піттсбург розгромив Нешвілл з рахунком 4:1.

Незважаючи на те, що Предаторз краще почали матч і забили першими, господарі зуміли відігратися ще в першому періоді. Вирішальним відрізком зустрічі став початок завершальної 20-хвилинки, коли хокеїсти з Пітсбурга три рази вразили ворота суперника.

Дивіться відео перемоги Піттсбурга над Нешвіллом в другому матчі фіналу Кубка Стенлі:

Піттсбург - Нешвілл - 4:1 (1:1, 0:0, 3:0)
Шайби: 0:1 - 12 Оберг (Фішер, Арвідссон), 1:1 - 16 Гюнцель (Куніц, Ширі), 2:1 - 40 Гюнцель (Хейнс, Раст), 3:1 - 43 Малкін (Коул, Куніц), 4:1 - 43 Вілсон (Каллен, Кессел).
Рахунок в серії: 2-0.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт публікував розклад і результати фінальної серії Кубку Стенлі.