Хокей

Піттсбург - Нешвілл 5:3 Відео найкращих моментів першого матчу фіналу Кубку Стенлі

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги відеоогляд першого матчу фінальної серії НХЛ

У понеділок, 29 травня, в стартовому матчі плей-офф НХЛ Піттсбург в результативному поєдинку взяв гору над Нешвілом (5:3).

Пінгвінз ще в першому періоді тричі засмутили голкіпера гостей, проте пізніше Предаторз вдалося зрівняти рахунок. У підсумку, все вирішилося в останні хвилини матчу, де господарі все ж виявилися сильнішими.

Дивіться відео перемоги Піттсбурга над Нешвілом в першому матчі фіналу Кубку Стенлі:

Піттсбург - Нешвілл - 5:3 (3:0, 0:1, 2:2)
Шайби: 1:0 - 15 Малкін (Кросбі, Дейлі), 2:0 - 16 Ширі (Кросбі, Куніц), 3:0 - 19 Боніно (Думулін), 3:1 - 28 Елліс (Фішер, Суббан), 3:2 - 50 Сіссонс (Йернкрук, Йосі), 3:3 - 53 Годро (Фішер, Уотсон), 4:3 - 56 Гюнцель (Шульц, Каллен), 5:3 - 58 Боніно (Куніц).
Рахунок в серії: 1-0.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що букмекери ставлять на Піттсбург у фінальній серії НХЛ.