Хокей

Вбивство Аркадія Бабченка: найкращому хокеїсту Росії побажали смерті

0

"Якщо Овечкін завтра помре, світ стане кращим", - Слава Маламуд

Російський журналіст Слава Маламуд, коментуючи вбивство у Києві російського війського експерта та журналіста Аркадія Бабченка, побажав смерті хокеїсту Вашингтон Кепіталс Олександру Овечкіну.

"Якщо Овечкін завтра помре, світ стане кращим. Це стосується всіх шанувальників Путіна. Я більше не збираюся робити відмінностей або бути тонким. Чому Овечкін так підтримує Путіна? Комбінація факторів. Йому подобається та увага, з якою до нього ставиться Путін. Він щиро підтримує політику Путіна - анексію Криму, війну в Україні", - написав Маламуд у Twitter.

Пізніше журналіст видалив твіт, в якому побажав смерті Овечкіну, але продовжив критикувати спортсмена в інших повідомленнях.

"Я не Бабченко. Замовляти моє вбивство - нудно. Якщо тільки Овечкін сам цього не попросить, хоча, мабуть, йому досить того, що Кепс відмовили мені в акредитації (про що бреше мені прямо в обличчя). Він справжня знахідка", - написав Маламуд у відповідь на питання про те, чи не боїться він замаху після своїх виступів.

 

Вбивство Аркадія Бабченка

 

Аркадій Бабченко був застрелений у Києві пізно ввечері 29 травня. Правоохоронці назвали основною версією вбивства професійну діяльність Бабченка.

1 листопада 2017 року Овечкін створив рух на підтримку чинного президента Росії Володимира Путіна. Хокеїст назвав його PutinTeam.

Слава Маламуд живе у США. Він пише про хокей та виступає з критикою на адресу російської влади в соціальних мережах.

Вбивство Бабченка скоєно на замовлення Росії - Муждабаєв

Як повідомляв портал Знай.Спорт, російські хокеїсти погуляли з горілкою та ікрою за 26 мільйонів.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Овечкін, Бабченко, Маламуд, вбивство