Бокс

Кличко зізнався, чи вважає успішним завершення своєї кар'єри

0

Володимир Кличко розповів про непросте рішенні після 27 років кар'єри

Легендарний український боксер, дворазовий чемпіон світу Володимир Кличко заявив, що рішення завершити кар'єру далося йому непросто, однак він не шкодує про нього, а також зізнався, що спорт навчив його дуже багатьом речам.

За словами українця, з проблемою виходу на спортивну пенсію стикаються багато атлетів, а він цінує не лише свої перемоги в ринзі, а й поразки.

"Це було нелегке рішення. Непросто зробити це після 27 років кар'єри. Ви говорите: "Я зроблю це легко", проте це неправда, адже вам дійсно потрібно прийти до цього. Це непросто, і я розумію своїх колег, які не змогли це зробити вчасно і продовжували виступати.

Дивіться добірку найкращих поєдинків Кличка на професійному ринзі.

Я можу сказати, що успішно завершив свою 27-річну кар'єру, незважаючи на поразку в останньому бою. Я ніколи раніше не вигравав так багато після невдачі. Можу сказати, що я успішно завершив кар'єру, протягом якої було багато моментів, про які часто говорять. Мені подобалися як перемоги, так і поразки. Останні допомогли мені. Це моменти, після яких ви по-справжньому пізнаєте себе. Ви вчитеся працювати над собою і вивчаєте себе. Це був прекрасний час для мене і мого майбутнього, тому що життя після спортивної кар'єри буде таким же тривалим", - передає слова Кличка AOL.

Володимир заявив, що спорт дав йому багато чого в житті. "Спорт навчив мене тому, чого не зміг би жоден університет в світі. Я радий, що вибрав цей життєвий шлях, став спортсменом і отримав можливість самостійно пізнавати світ".

Нагадаємо, Володимир Кличко прийняв рішення про завершення боксерської кар'єри.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Володимир Кличко випустить свою книгу.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Володимир Кличко