Автоспорт

MotoGP: Легендарний італійський гонщик виграв етап чемпіонату світу

0

Знай.Спорт предлагает вашему вниманию итоги голландского этапа чемпионата мира по мотогонкам

У неділю, 25 червня, у голландському Ассені відбувся етап чемпіонату світу з мотоперегонів. Його переможцем став Валентино Россі, який представляє Ямаху. Легендарний італієць почав перегони з четвертої позиції, але ще на старті прорвався на третє місце. В середині дистанції італієць випередив спочатку Марка Маркеса, а потім і володаря поула Жоана Зарко.

Очоливши пелотон, Россі залишив за спиною Петруччі, Довіціозо (італієць, який почав гонку з дев'ятого місця, зумів зробити прорив) і Маркеса. На останніх колах над автодромом почав накрапати дощ, і в цих умовах Петруччі навіть встиг полідіровать. Але за три кола до фінішу Россі провів вирішальний обгін, забезпечив йому перемогу. Петруччі довелося задовольнятися другим місцем.

Третім став Маркес, який на останньому колі успішно поборовся з Келом Кратчлоу - британець був дуже швидкий на вологій трасі - і Довіціозо. Замкнув шістку Джек Міллер.

Зарко ж, який в умовах, що змінилися погодні умови вирішив заїхати в бокси і змінити мотоцикл, фінішував лише 14-м. Остаточно добив француза штраф за перевищення швидкості на пітлейне.

Після цього етапу в лідери сезону вийшов Довіціозо, у якого 115 очок. У Віньялеса залишилося 111 очок. Слідом ідуть Россі і Маркес, у яких 108 і 104 очки відповідно, інформує SportArena.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Довіціозо виграв Гран-прі Каталонії.