Автоспорт

Український мотогонщик потрапив у жорстку аварію: відео

0

Українець Сергій Рашко на третьому етапі чемпіонату України з кільцевих мотоперегонів проявив завзяття до перемоги

У цьому році Сергій Рашко в рамках чемпіонату України з кільцевих мотоперегонів бореться за звання чемпіона в класі Суперсток-1000. Він також дебютував у найстарішому класі чемпіонату Супербайк. Цей сезон дуже непростий для Сергія.

Рашко потрапив в аварію в двох гонках. Перший раз він упав у гонці класів «Суперсток-1000», «Суперсток-600» і Майстер, коли боровся за перше місце серед «літрів». Але йому все ж вдалося підняти байк і продовжити заїзд, який він закінчив восьмим в абсолюті і четвертим в абсолюті. Щоб фінішувати на подіумі, йому не вистачило менше секунди.

А ось після другого падіння Сергій вже зійшов з дистанції. На відео можна побачити падіння на початковому колі після кількох перших поворотів. Слідом впав Володимир Баранов, після чого сталося загоряння мотоцикла Сергія Рашко.

Мотогонщик і журналістка

Курйозний епізод стався під час трансляцій польського чемпіонату з мотоперегонів. Хоробра журналістка вирішила взяти інтерв'ю у учасника заїзду прямо під час змагань.

Дівчина не розрахувала погодні умови, в яких проводилася гонка, а конкретніше — наявність величезної кількості води на трасі. Спортсмен несподівано газонув, обдавши працівницю ЗМІ величезною порцією "лікувальної грязі.

Пропонуємо вам подивитися на цей інцидент, який потрапив у прямий ефір трансляції.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, безстрашний екстремал пролетів над учасниками Тур де Франс.

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Сергій Рашко, мотоперегони