Баскетбол

Генерал ВПС і держсекретар США отримали посади в американському баскетболі

0

Кондоліза Райс очолила комісії Національної асоціації студентського спорту з баскетболу

У суддівському корпусі найсильнішої баскетбольної ліги світу відбулося незвичне призначення: генерал-лейтенант Військово-повітряних сил США у відставці Мішель Джонсон стала головою суддівського департаменту НБА.

На цій посаді Джонсон змінила Майка Бантома, який призначений старшим радником президента ліги Байрона Спруелла. Джонсон буде відповідати за підбір кадрів, навчання, розвиток, оцінку всіх суддів і стежити за відеоцентр НБА, повідомляє сайт телеканалу ESPN.

"Моя любов до баскетболу і можливість допомогти у формуванні розвитку ключового департаменту НБА зробили цю посаду для мене дуже привабливою. В армії я завжди брала будь-які виклики і використала всі наявні ресурси для розробки і реалізації амбітних цілей і завдань. Я з нетерпінням чекаю початку роботи, щоб застосувати свій досвід на новій посаді", - прокоментувала Джонсон своє призначення.

Джонсон є другим за результативністю гравцем в історії жіночого баскетболу в ВПС США. У 2007 році вона стала першою жінкою, включеною в Зал слави спорту ВВС. У 2013 році вона стала першою жінкою в історії, яка очолила академію вояків повітряних сил США.

Ще одна жінка - колишній держсекретар США Кондоліза Райс - також отримала посаду в американському баскетболі. Вона очолила комісії Національної асоціації студентського спорту (NCAA) з баскетболу.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що в НБА планують змінити систему плей-оф.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
баскетбол, НБА, посади