Баскетбол

НБА: Голден Стейт вдруге розгромив Клівленд в фіналі

0

Команда Стіва Керра впевнено відіграла домашні матчі

У неділю, 4 червня, відбувся другий поєдинок фінальної серії Національної баскетбольної асоціації.

У рідних стінах Голден Стейт знову не залишив шансів Клівленду, обігравши того з різницею в "+19".

Після суперрезультативной першої чверті і невеликої переваги господарів за рахунком, у другій Клівленд зумів трохи скоротити відставання. Все вирішила третя 12-хвилинка, в якій баскетболістам з Окленда вдалося зробити собі комфорнтий заділ перед вирішальною чвертю.

У заключні хвилини матчу каліфорнійці ще більше збільшили різницю і, таким чином, тепер їдуть в Клівленд ведучи в серії з рахунком 2:0.

Голден Стейт - Клівленд 132:113 (40:34, 27:30, 35:24, 30:25)
Голден Стейт: Дюрент (33 + 13 підбирань + 6 передач + 5 блок-шотів), Каррі (32 + 10 підбирань + 11 передач + 8 втрат), Томпсон (22 + 7 підбирань), Грін (12 + 6 передач), Пачулія (2) - старт; Лівінгстон (10), Кларк (10), Ігудала (5), МакАду (2), Вест (2), МакГі (2), Маккоу (0), Барнс (0).
Клівленд: Джеймс (29 + 11 підбирань + 14 передач), Лав (27 + 7 підбирань), Ірвінг (19 + 7 передач), Томпсон (8), Джей Ар Сміт (0) - старт; Корвер (8), Джефферсон (7), Шамперт (6), Деррік Вільямс (5), Джонс (2), Фрай (2), Дерон Вільямс (0), Джонс (0).
Рахунок в серії: 2-0.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Голден Стейт легко впорався з Клівлендом в першому матчі фіналу.