Баскетбол

НБА: Голден Стейт вирвав виїзну перемогу над Клівлендом

0

Команда Стіва Керра знаходиться в кроці від чемпіонства

У середу, 7 червня, відбувся третій матч фінальної серії НБА, в якому Голден Стейт приїхав в гості до Клівленду.

Після двох домашніх перемог баскетболістам Ворріорс дуже важливо було зачепиться хоча б за одну з двох виїзних ігор. І вони це зробили вже в першій.

Ще в стартовій чверті гості почали "бомбити" кошик суперника, накидавши за перші 12 хвилин майже 40 очок. Однак Клівленд не відставав, а в третій чверті не тільки зумів наздогнати опонента, а й вийти вперед.

Ключовим моментом зустрічі стала фінальна 12-хвилинка, в якій хлопці з Окленда "включили" суперзахист і повністю переграли суперника. І навіть те, що Леброн Джеймс і Кайрі Ірвінг на двох набрали 77 очок, не допомогло господарям святкувати тріумф в першому домашньому матчі фіналу.

Таким чином у Голден Стейт тепер є цілих чотири спроби, щоб оформити чемпіонство, ну а шанси Клівленда зовсім вже мінімальні. Однак і в минулому році в них ніхто не вірив після 1:3. Подивимося...

Клівленд - Голден Стейт 113:118 (32:39, 29:28, 33:22, 19:29)
Клівленд: Джеймс (39 + 11 підбирань + 9 передач + 5 втрат), Ірвінг (38), Джей Ар Сміт (16), Лав (9 + 13 підбирань + 6 перехоплень), Томпсон (0) - старт; Корвер (8), Шамперт (2), Джефферсон (1), Вільямс (0).
Голден Стейт: Дюрант (31 + 8 підбирань), Томпсон (30), Каррі (26 + 13 підбирань + 6 передач), Грін (8 + 8 підбирань + 7 передач), Пачулія (0).
Рахунок в серії: 0-3.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що в другому матчі фіналу Голден Стейт не залишив шансів Клівленду.