Баскетбол

НБА: Менеджер Х'юстона запропонував відмовитися від вручення нагороди MVP

0

Рокест не сподобалося результати голосування за нагороду в минулому сезоні

Генеральний менеджер Х'юстон Рокетс Деріл Морі запропонував відмовитися від вручення призу найціннішому гравцеві сезону (MVP).

Своє рішення Морі мотивував тим, що для визначення переможця відсутні чіткі критерії.

"Коли переможця визначають гравці, медіа або генменеджери - в кожному випадку є свої плюси і мінуси. Чесно кажучи, я не бачу, щоб була дійсно гарна процедура виявлення володаря нагороди. Я не бачу хорошого варіанту, у якого не було б серйозних проблем. Мені подобаються чіткі і ясні відповіді. Якщо немає зрозумілих критеріїв і будуть існувати проблеми з тим, як усе вибудувано, то краще взагалі відмовитися від усього цього.

Ми в Рокетс думали, що MVP є Харден, але було і ще кілька дуже хороших, заслужених кандидатів. Мені не сподобалося, що в цьому році для визначення MVP використовувалися інші критерії в порівнянні з останніми 55 роками", - сказав Морі.

Нагадаємо, що в минулому сезоні найціннішим гравцем регулярного чемпіонату НБА став Расселл Вестбрук, який разом зі своєю командою виграв лише 47 матчів. Розігруючий став першим з 1982 року MVP, якому не вдалося довести свій клуб до 50 перемог в "регулярці".

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що чемпіон НБА забив данк після передачі від своєї дружини.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Х'юстон, Джеймс Харден, Расселл Вестбрук, MVP