Баскетбол

Партнер лідера збірної України отримав моторошну травму: відео

0

Спортсмен вкрай невдало приземлився на майданчик

Під час матчу регулярної першості НБА з Далласом захисник клубу Фінікс Санз Айзейя Кенан отримав жахливу травму. Одноклубник баскетболіста збірної України Олексія Леня моторошно пошкодив щиколотку.

Неприємний інцидент стався в кінцівці 1-й чверті. Жахливий момент трапився, коли Кенан здійснював прохід під кільце суперника.

Суперники поставили американцю блок-шот, а сам 26-річний Айзейя вкрай невдало приземлився на паркет. Кенан був не в змозі не те, щоб продовжити гру, а й просто піднятися. Лікарі відвезли гравця з майданчика на ношах-каталці, інформує Обозреватель.

До вашої уваги відео моменту (18+):

Відзначимо, що в матчі національної баскетбольної асоціації (НБА) проти Мемфіса (109:120) український центровий Фінікса Олексій Лень ефектно повернувся в гру після пошкодження щиколотки.

Найкращий баскетболіст збірної України зловив кураж, ставши лідером своєї команди за кількістю підбирань.

Уродженець Антрацита вийшов на заміну і провів на майданчику 24,5 хвилини. За цей час наш співвітчизник набрав 12 очок (3/4 з гри, 6/9 штрафних), зробив вісім підбирань (чотири в нападі) і зробив одне перехоплення. У пасиві Леня дві втрати і чотири фоли.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, відомий баскетболіст загинув у моторошній ДТП.