Баскетбол

Зірковий баскетболіст зворушливо попрощався зі своїм колишнім клубом

0

Кайра Ірвінг висловив подяку людям, які оточували його в Клівленді

Розігруючий Кайрі Ірвінг, який цього літа змінив Клівленд на Бостон, попрощався зі своїм колишнім клубом і вболівальниками Кавальєрс.

"Моя особлива подяка Клівленду. Моя любов поширюється набагато далі баскетбольного майданчика, і це те, що я відчуваю по відношенню до Клівленду. Це місце завжди буде особливим завдяки відмінним людям і тому, що я тут пережив. Траплялися злети і падіння, але ми стояли і билися, незважаючи на обставини. І це символічні речі для міста - любов і гордість.

Я зустрів тут неймовірних людей, які підтримують Кавальєрс і допомагають нам, будучи гравцями, відчувати справжню зв'язок з містом/штатом, з якими ми розділили безліч різних моментів. Продовжуйте бути такими ж і знайте, що я завжди буду цінувати і поважати це. Дякую вам від самого серця. Я опинився тут 19-річним хлопчиною, а зараз роблю новий крок у своїй подорожі. Я завжди буду любити і поважати Клівленд", - написав Ірвінг в Instagram.

Нагадаємо, що в середу, 30 серпня, Клівленд і Бостон завершили обмін, в результаті якого Ірвінг продовжить кар'єру в Селтікс.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що власник клубу НБА пожертвував велику суму постраждалим від урагану.

Фото: Getty Images

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Кайрі Ірвінг, Клівленд, Бостон, трейд