Автоспорт

Німецький гонщик Формули-1 виграв Гран-прі Монако

0

Мало місце зіткнення, після якого машина завмерла біля стіни в незвичайному положенні на боці

У неділю, 28 травня, відбулися одні із найпрестижніших перегонів Формули-1 - Гран-прі Монако. Пережцем став німецький пілот Феррарі Себастьян Феттель, який зумів випередити напарника Кімі Райкконена.

Жодних несподіванок не сталося у першій половині, проте після єдиної в цій гонці хвилі піт-стопів становище змінилося. У лідери вийшов Феттель, який свій піт-стоп провів набагато пізніше Райкконена і повернувся на трасу попереду колеги.

Схожу тактику застосував і Ріккардо, який скористався тим, що Боттас і Ферстаппен порівняно рано відвідали бокси. Австралієць, який в першій половині заїзду їхав п'ятим, після свого піт-стопа повернувся в гонку третім, а Боттас і Ферстаппен стали після цього четвертим і п'ятим відповідно.

Положення в групі лідерів більше не змінювалося. Феттель відсвяткував перемогу, а Райкконен і Ріккардо фінішували слідом.

Цікаво, що мало місце зіткнення, після якого машина Паскаля Верляйна завмерла біля стіни в незвичайному положенні на боці. Гонщик зміг вибратися з боліду, після того як його повернули в звичне положення.

Машина безпеки залишалася на трасі досить довго і поїхала з траси вже після сходу Маркуса Ерікссона.

До вашої уваги підсумкова таблиця Гран-прі Монако.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Райкконен стартуватиме з поула на Гран-прі Монако.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Формула-1, гонщик, Феттель