Інші

Через корупцію Бразилію тимчасово позбавили членства в МОК

0

Нузман підозрюється в організації дачі хабара в розмірі 2 мільйонів доларів

Міжнародний олімпійський комітет тимчасово призупинив членство в організації Національного олімпійського комітету Бразилії, повідомляє офіційний сайт МОК.

Причиною такого рішення організації є розслідування відносно глави НОК Бразилії Карлоса Артура Нузмана, який був заарештований у справі про підкуп голосів членів МОК при виборі Ріо-де-Жанейро столицею Олімпійських ігор-2016. Нузман підозрюється в організації дачі хабара в розмірі 2 мільйонів доларів.

Виконком МОК вважає, що НОК Бразилії і президент цієї організації несуть відповідальність за висунення кандидатури Ріо-де-Жанейро в 2009 році. У зв'язку з цим, Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення заморозити всі субсидії та платежі бразильському комітету.

Це рішення не стосується спортсменів, які можуть виступати на міжнародних змаганнях під бразильським прапором, в тому числі і на зимових Олімпійських іграх-2018 в Пхенчхані.

Відсторонення може бути повністю або частково скасовано, якщо виконком МОК побачить від НОК Бразилії вжиття заходів щодо стабілізації ситуації.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що голову українських олімпійців запідозрили в корупції.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Бразилія, Олімпіада, корупція