Інші

На престижний турнір в Києві з'їдуться російські спортсмени

0

Спортсменки з Росії виступлять на Ukraine International cup - 2018

Російські гімнастки Алла Сосницька і Євгенія Шелгунова виступлять на міжнародному турнірі зі спортивної гімнастики Ukraine International cup - 2018, який пройде 31 березня і 1 квітня в Києві у Палаці спорту.

"Гімнастки і супроводжуючий їх тренер Людмила Марунова їдуть до Києва на запрошення організатора турніру Стелли Захарової.

Сосницька ще не до кінця відновилася після травми, вона їде туди для того, щоб спробувати себе перед чемпіонатом Росії. У Алли, як і у Шелгунової, зараз не найсильніша програма. Вони їдуть туди, щоб не втратити форму і продовжити своє перебування в топі", - розповіла тренер Сосницької Марина Ульянкіна.

Тренер сказала, що багато російських гімнастки, які не входять до основного складу національної команди, через фінансову скруту позбавлені можливості виступати на міжнародних стартах. "Тому ми дуже вдячні Стеллі Захаровій, що вона запросила наших спортсменок до себе на турнір", - заявила Ульянкіна.

Одним з арбітрів турніру буде росіянка Ірина Савосіна.

Сосницька - бронзовий призер чемпіонату світу 2014 року в командній першості, в тому ж році вона виграла бронзу європейської першості також в командних змаганнях. Шелгунова в 2017 році стала переможницею літньої Універсіади в командній першості.

Нагадаємо, дворазовий чемпіон Юнацьких олімпійських ігор у складі збірної України Олег Степко прийняв російське громадянство і тепер буде виступати під російським прапором.

"Тривалий процес оформлення російського громадянства завершено, в кінці минулого тижня він приніс присягу громадянина Росії. Сьогодні він повинен отримати паспорт. Тепер у його планах значиться виступ на чемпіонаті Росії", – сказав тренер 24-річного гімнаста Володимир Кочнєв.

Нагадаємо, до 2014 року Степко представляв Україну і крім успіху на Юнацьких іграх він приніс Україні "золото" чемпіонату Європи у вправі на брусах. Потім він змінив громадянство і в 2015 році завоював для Азербайджану бронзу чемпіонату світу.

В кінці 2016 року головний тренер збірної Азербайджану Павло Нетреба був звільнений і повернувся в Україну. Уродженець Запоріжжя Степко перестав тренуватися у Нетреби. У 2017 році Степко прийняв рішення виступати за Росію і почав тренуватися в Новосибірську. За словами нового тренера, Володимира Кочнєва, Степко останній раз виступав за Азербайджан в 2016 році і 18 березня 2018 року у нього закінчується міжнародна ліцензія. У 2018 році Степко став громадянином Російської Федерації.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Україна заборонила своїм спортсменам змагатися в Росії.

Фото – Global Look Press

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
гімнастика