Інші

Олімпіада-2018: тренер збірної пояснив провал біатлоністів

0

Кращий результат поки що показала Віта Семеренко

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак прокоментував невдачі українських біатлоністів у перші дні Олімпіади.

Сьогодні кращою серед українок у гонці переслідування стала Віта Семеренко (18-е місце), а серед чоловіків - Дмитро Підручний (34-е місце).

"Від нинішніх перегонів переслідування важко очікувати якихось результатів. Стартувати з 14-го місця, з якого стартувала Віта Семеренко – вже програш. До того ж Віта сказала, що траса була важка, на початку гонки їй боліло в ногах. Потім біль пройшла. Та ще й специфіку стрільбища треба враховувати. Різні повітряні коридори, кому як пощастить", - зазначив Бринзак.

"Але нічого, попереду ще достатнього гонок. Сподіваємося на індивідуальну гонку, мас-старт, естафету. Валя Семеренко саме тому і не стартувала в переслідуванні, тому що хотіла зберегти сили для індивідуальної гонки, яка у неї в цьому сезоні виходила, в рамках Кубків світу було два четвертих місця. Зміст стартувати з 40-х місць? Шансу отримати нагороду немає", - додав Бринзак.

Він також зазначив, що є обнадійлива обставина. "Обнадіює те, що синоптики обіцяють потепління. Вже 15-го числа начебто має бути мінус один. Гадаю, буде легше. Хоча це ж для кожного спортсмена по-різному. Один холод легко переносить, іншого немає", - сказав Володимир Бринзак.

Прокоментував президент Федерації біатлону України та перепади в точності лідера чоловічої збірної Дмитра Пидручного, який у спринті промахів не допустив, а в переслідуванні не розбив чотири мішені: "Це біатлон. Ось Фуркад у спринті мав три промахи, а сьогодні тільки один.

Знову ж таки – багато залежить від того, в якій повітряний коридор на стрільбищі потрапиш. Можливо, на Дмитра і інших наших чоловіків позначається фактор адаптації до іншого часового поясу. Вони в Пхенчхані тільки десятий день, а практика показує, що організм остаточно адаптується на 13-й-14-й".

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, збірна України з біатлону повезла на Олімпіаду найсильніший склад.

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
біатлон, Україна, Олімпіада