Інші

Південна Корея хоче об'єднатися з Північною заради зимової Олімпіади

0

Південна і Північна Кореї можуть спільно провести Олімпійські ігри-2018

Південна Корея прагне порозумітися зі своїм північним сусідом і збирається обговорити можливість спільного проведення з КНДР зимових Олімпійських ігор 2018 року, які пройдуть в Пхеньхані. Також на Півдні запропонували жителям півночі сформувати спільні збірні з окремих видів спорту для пом'якшення напруженості між країнами. 

Можливість формування спільної збірної буде обговорюватися під час візиту глави МОК Томаса Баха і делегації Олімпійського комітету КНДР до Південної Кореї в кінці червня.

На зустрічі буде розглянуто варіант проведення гірськолижних змагань Олімпіади на курорті Масікрен, розташованого на території Північної Кореї. З такою пропозицією виступив міністр спорту Південної Кореї До Чон Хван.

Ідея спільної Олімпіади пов'язана з позицією нового президента Південної Кореї Мун Чже Іна, який заявляв про намір збудувати діалог з сусідами. У КНДР раніше також заявляли, що не збираються бойкотувати Ігри в Сеулі, інформує The Guardian.

Схожа ситуація складалася напередодні літніх Олімпійських ігор 1988 року в Сеулі. Тоді КНДР сама запропонувала МОК провести спільну Олімпіаду з Південною Кореєю, але отримала відмову. Після цього Пхеньян відмовився від участі в змаганнях.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Південна і Північна Кореї можуть об'єднатися заради проведення чемпіонату світу з футболу.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
КНДР, Південна Корея, Олімпіада