Інші

Північна і Південна Кореї вирішили, чи об'єднуватися заради Олімпіади-2018

0

Дві країни розглядають можливість спільних дій під час Ігор-2018

Спортсмени КНДР і Республіки Корея можуть спільно пройтися під час церемонії відкриття зимових Олімпійських Ігор-2018 в Пхенчхані. Таке прохання країни надіслали в Міжнародний оліпійський комітет (МОК), який вивчатиме питання.

Також дві країни розглядають можливість сформувати об'єднану жіночу команду з хокею. Такі ідеї стали результатом переговорів, які відбулися в Панмунчжоні на початку цього тижня. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

Варто відзначити, що це перші переговори двох країн за останні два з гаком роки. З 2015 року відносини двох Корей тільки погіршувалися через випробувань КНДР ядерної зброї.

У підсумку МОК вирішив розглянути дані пропозиції, а також умови щодо участі КНДР у зимовій олімпіаді 20 січня 2018 року. При цьому наразі немає ясності, чи вдасться реалізувати на практиці дві вище згадані ідеї.

До цього команди двох країн спільно брали участь у відкритті низки міжнародних спортивних заходів, починаючи із літніх Олімпійських ігор в Австралії в 2000 році і закінчуючи зимовими Азійськими іграми 2007 року. 

Близько 2500 спортсменів орієнтовно з 90 країн світу розіграють 102 комплекти медалей у 15-ти видах спорту.

ХХІІІ зимові Олімпійські ігри 2018 року пройдуть з 9 по 25 лютого в південнокорейському Пхенчхані.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Північна Корея визначилася, чи братиме участь в Олімпіаді-2018 в Південній Кореї.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Олімпіада, Корея, спорт