Інші

Президент країни-агресора розповів, чи дозволить росіянам узяти участь в Олімпіаді-2018

0

Російські спорстмени виступатимуть у Пхенчхані під своїм ім'ям, але без будь-якої національної символіки

У вівторок, 5 грудня, Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення не пустити збірну Росії на Олімпійські ігри-2018 в Пхенчхані.  

Жоден з членів олімпійської збірної Росії на Олімпійських зимових іграх в Сочі не може бути включений в список запрошень.

Виняток буде зроблено для окремих російських спортсменів, до яких немає претензій у Міжнародного антидопінгового агенства. Вони виступатимуть під своїм ім'ям, але без будь-якої національної символіки. Їх представлятимуть як атлетів з Росії (Olympic Athlete from Russia - OAR). На екіпіровці буде написано саме таке англійська назва. Прапор - олімпійський, гімн - теж олімпійський.

Були питання, чи взагалі хтось з російських спортсменів відправиться на Олімпіаду в Південній Кореї. Ясність у цьому питанні поставив російський лідер Володимир Путін. 

Президент країни-окупанта заявив, що Росія не стане перешкоджати відправці спортсменів на Олімпійські ігри - 2018 у нейтральному статусі

"Ми поза всяким сумнівом не будемо оголошувати ніякої блокади, не будемо перешкоджати нашим олімпійцям брати участь (у Іграх), якщо хтось із них захоче взяти участь особисто", - наводить РІА Новини слова .

Раніше віце-прем'єр Росії Аркадій Дворкович заявив, що спортсмени самі повинні приймати рішення про участь в ОІ.

Нагадаємо, що від Олімпійських ігор довічно усунені колишні міністр спорту РФ Віталій Мутко і його заступник Юрій Нагорних. Вони позбавлені акредитації на Пхенчхані-2018.

Також Росія повинна відшкодувати всі витрати, пов'язані з розслідуванням. Загальна сума компенсації - 15 мільйонів доларів.

Діяльність Олімпійського комітету Росії (ОКР) була тимчасово припинена через допінг-скандал. 

Олімпіада-2018 пройде в Південній Кореї з 9-го по 25-те лютого.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спортсоцмережі вибухнули іронічними мемами про недопуск Росії до Олімпіади-2018.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Олімпіада, Росія, допінг