Інші

Російська спортсменка пригрозила викинути медаль Олімпіади на смітник

0

Біатлоністка збирається оскаржити рішення МОК в Міжнародному арбітражному суді в Лозанні

Дискваліфікована російська біатлоністка Яна Романова, у якої МОК відібрав медаль Олімпійських ігор у Сочі, заявила, що оскаржить рішення організації в Міжнародному арбітражному суді в Лозанні.

«Усе це неймовірна несправедливість. Стільки всього вже було сказано по цій ситуації іншими спортсменами. Хочеться просто кричати. Звичайно, ми будемо подавати апеляцію в CAS.
 
Все це нагадує судилище, саме судилище, я не можу це назвати рішенням дисциплінарної комісії МОК, у звинувачення немає ніяких доказів, за винятком свідчень Родченкова. На підставі його свідчень нас масово позбавляють медалей. А хто він? Він ховається і не присутній на слуханнях.
 
Коли він був керівником московської лабораторії, я не знала його, я контактувала лише з допінг-офіцерами при проходженні допінг-контролю. Коли почалася вся ця історія, мені було смішно, на мій погляд, Родченков невдалий фармаколог, який не зміг продати свій «винахід» і потім влаштував весь цей цирк. А МОК? Ось хто по-справжньому розчарував, я навіть не хочу дивитися Олімпійські ігри, які не можна такими назвати», - сказала Романова.
 
Біатлоністка також повідомила про те, що не має наміру повертати медаль естафети Сочі-2014 в МОК: «Якщо ми не доб'ємося справедливого рішення, я швидше за викину медаль на смітник, ніж поверну її МОК», - сказала Романова в інтерв'ю російським ЗМІ.

Відзначимо, що МОК позбавив нагород Олімпіади-2014 в Сочі і довічно дискваліфікував п'ятьох російських спортсменок - біатлоністок Яну Романову та Ольгу Вілухіну, скелетоніста Сергія Чудінова, а також бобслеїстів Дмитра Труненкова і Олексія Негодайла, які були визнані винними в порушенні антидопінгових правил. 

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Росія ще нижче опустилася в медальному заліку Олімпіади в Сочі.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Олімпіада, Росія, допінг