Інші

Російські спортсмени просять у Путіна захисту

0

Спортсмени написали листа Путіну, бо вірять, що він допомагає людям

Члени збірної Росії зі скелетону і бобслею, яких МОК довічно дискваліфікував від міжнародних змагань і позбавив отриманих на Олімпіаді в Сочі нагород, звернулися з відкритим листом до президента країни Володимира Путіна.

За словами однієї з авторок листа, скелетоністки Олени Нікітіної, вона і її партнери по збірній написали листа Путіну, бо вірять, що він допомагає людям, які звертаються до нього зі своїми бідами під час прямих ліній.

"Ми просто не знаємо, що ще можна зробити. Люди звертаються зі своїми бідами до президента на прямій лінії, і він допомагає. Напевно, у нас була саме така думка. Ми ж бачимо, що відбувається. Наша федерація робить, що може. Нам найняли найкращих адвокатів, допомагають, підтримують, але медалі все одно відбирають, та ще й забороняють нам виступати і взагалі з'являтися на трасах тільки тому, що ми росіяни", - передають слова Нікітіноъ російські ЗМІ.

Відзначимо, що за останній час через порушення антидопінгових правил Дисциплінарна комісія Міжнародного олімпійського комітету (МОК) довічно усунула від Олімпійських ігор 12 російських спортсменів. Мова про бобслеїстів Олександра Касьянова, Олексія Пушкарьова, Ільвіра Хузіна, Олексія Негодайла і Дмитра Труненкова, а також біатлоністок Яну Романову і Ольгу Вілухіну і скелетоніста Сергія Чудінова. 

Також Міжнародний олімпійський комітет позбавив російських скелетоністов Олександра Третьякова і Олену Нікітіну відповідно золота та бронзи Олімпіади-2014 в Сочі. Анульовано результати Ігор в Сочі росіян Марії Орлової та Ольги Потиліциної. Ці четверо спортсменів довічно усунені від участі в Олімпійських іграх.

Комітет визнав порушення цими російськими спортсменами антидопінгових правил під час Олімпіади-2014. Таким чином, у спортсменів відберуть медалі, а їх результати анулюють. Також цим спортсменам заборонено брати участь у будь-яких змаганнях, які організовує Міжнародний олімпійський комітет.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, відома спортсменка закликала не пускати росіян на Олімпіаду.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Олімпіада, Росія, допінг