Інші

Росія має заплатити вражаючий штраф для повернення до Олімпійських ігор

0

Росія повинна відшкодувати всі витрати, пов'язані з допінговим розслідуванням

У вівторок, 5 грудня, Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення не пустити збірну Росії на Олімпійські ігри-2018 в Пхенчхані. Тепер стали відомі подробиці рішення МОК.

Жоден з членів олімпійської збірної Росії на Олімпійських зимових іграх в Сочі не може бути включений в список запрошень.

Окремі російські спортсмени, до яких немає претензій з боку Міжнародного антидопінгового агенства, виступатимуть під своїм ім'ям, але без будь-якої національної символіки. Їх представлятимуть як атлетів з Росії (Olympic Athlete from Russia - OAR). На екіпіровці буде написано саме таке англійська назва. Прапор - олімпійський, гімн - теж олімпійський.

Крім того, від Олімпійських ігор довічно усунені колишні міністр спорту РФ Віталій Мутко і його заступник Юрій Нагорних. Вони позбавлені акредитації на Пхенчхані-2018.

Росія повинна відшкодувати всі витрати, пов'язані з розслідуванням. Загальна сума компенсації - 15 мільйонів доларів. Поки ця сума не буде сплачена, Росія не буде допущена до Олімпійських ігор.

"Росія організувала безпрецедентну атаку на цілісність Олімпійських ігор і спорту. Після того, як МОК прийняв адекватні санкції за ці системні маніпуляції, захищаючи чистих спортсменів, ми повинні підвести риску під цією справою. Це покарання має послужити каталізатором більш ефективної антидопінгової системи, очолюваної WADA", - заявив президент МОК Томас Бах.

Нагадаємо, що діяльність Олімпійського комітету Росії (ОКР) була тимчасово припинена через допінг-скандал. Російські спортсмени не зможуть виступати в Південній Кореї під прапором своєї країни. 

Олімпіада-2018 пройде в Південній Кореї з 9-го по 25-те лютого.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спортсоцмережі вибухнули іронічними мемами про недопуск Росії до Олімпіади-2018.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Олімпіада, Росія, допінг