Інші

Стало остаточно відомо, чи відпустить Росія спортсменів на Олімпіаду-2018

0

Атлети виступили проти бойкоту майбутніх ігор

У Росії відбулися збори місцевого Олімпійського комітету, голів спортивних федерацій, членів виконкому Олімпійського комітету і спортсменів, після якого російським спортсменам дозволили взяти участь  Олімпійських іграх 2018 року в Пхенчхані під нейтральним прапором. Про це повідомляє Інтерфакс.

Напередодні комісія спортсменів Олімпійського комітету Росії (ОКР) склала заяву від імені російських спортсменів, які виступають в зимових видах спорту, в якій висловила бажання брати участь в Олімпіаді. Атлети виступили проти бойкоту майбутніх ігор.

Раніше віце-прем'єр Росії Аркадій Дворкович заявив, що спортсмени самі повинні приймати рішення про участь в ОІ.

Нагадаємо, діяльність Олімпійського комітету Росії (ОКР) була тимчасово припинена через допінг-скандал. Від Олімпійських ігор довічно усунені колишні міністр спорту РФ Віталій Мутко і його заступник Юрій Нагорних. Вони позбавлені акредитації на Пхенчхані-2018.

Також Росія повинна відшкодувати всі витрати, пов'язані з розслідуванням. Загальна сума компенсації - 15 мільйонів доларів.
 
Олімпіада-2018 пройде в Південній Кореї з 9-го по 25-те лютого.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, президент країни-агресора розповів, чи дозволить росіянам узяти участь в Олімпіаді-2018.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Олімпіада, Росія, допінг