Інші

Стало відомо, де пройдуть Олімпійські ігри 2024 і 2028 року

0

Міжнародний олімпійський комітет визначився з вибором країн-господарів

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) на позачерговій сесії в Лозанні ухвалив попереднє рішення по місцях проведення літніх Олімпійських ігор в 2024 і 2028 роках.

За інформацією Sky Sports, в 2024-му Ігри пройдуть в Парижі, а ще через чотири роки головну спортивну подію прийме Лос-Анджелес.

Відзначається, що Париж принципово хотів отримати право саме на Олімпіаду-2024. Вся справа в тому, що в 2024 році відбудеться 100-річний ювілей з моменту, як столиця Франції в останній раз приймала Олімпійські ігри. Для досягнення успішних переговорів в Лозанну прибув навіть сам президент Франції Еммануель Макрон.

Лос-Анджелес також хотів провести Олімпіаду-2024, однак отримавши гарантії на проведення наступних після Парижа Ігор, поступився столиці Франції.

Офіційне рішення по Олімпійським іграм 2024 року по 2028 років буде прийнято на 131-й сесії Міжнародного олімпійського комітету, яка відбудеться 13 вересня в Перу.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Південна Корея хоче об'єднатися з Північною заради зимової Олімпіади.

Фото: Getty Images

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Олімпійські ігри, Олімпіада, МОК