Інші

Стало відомо, що зроблять з формою російської збірної до Олімпіади-2018

0

На формі російських спортсменів планують заклеїти національну символіку

На зимових Олімпійських ігор у Пхенчхані російські олімпійці виступатимуть в особливій формі.

До змагань залишилося півтора місяці, і виробники можуть не встигнути виготовити комплекти форми, яка б задовольняла вимогам МОК.

Наклейки на форму розглядається як один з можливих способів виходу з ситуації, що склалася. 

На формі російських спортсменів планують заклеїти національну символіку, використовувати яку заборонив Міжнародний олімпійський комітет (МОК). Про це повідомили в одній з російських спортивних федерацій, що займається питаннями екіпіровки.

Джерело ТАСС не виключило, що на наклейках буде абревіатура OAR або її повна розшифровка - Olympic Athletes from Russia.

Згідно з вимогами МОК, на формі російських спортсменів, що беруть участь в Зимових іграх, герб повинен бути замінений олімпійськими кільцями, а назва країни (Russia) - на Olympic Athlete from Russia (Олімпійський спортсмен з Росії). Всі написи на формі повинні бути виконані англійською мовою.

Дозволено використовувати один або два кольори національного прапора, але в результаті жоден елемент не повинен складатися в сам прапор.

Відзначимо, що через вживання допінгу МОК відсторонив збірну Росії від участі в Зимовій Олімпіаді, яка пройде в 2018 році в Південній Кореї. Російські спортсмени зможуть взяти участь в Іграх під нейтральним прапором.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, стало відомо, скільки російських спортсменів вживали допінг.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Олімпіада, спорт, Росія, допінг