Інші

У Росії платитимуть гроші спортсменам, яких упіймали на вживанні допінгу

0

Российские спортсмены не смогут выступать в Южной Корее под флагом своей страны

Російські спортсмени, які через вживання допінгу не будуть допущені до Олімпійських Ігор-2018, отримають матеріальну і професійну підтримку уряду. Таке доручення дав прем'єр-міністр Дмитро Медведєв.

«Уряду потрібно підготувати відповідні пропозиції про підтримку. Хотів би, щоб віце-прем'єр [Віталій Мутко] і міністр спорту [Павло Колобков] зайнялися цим і доповіли мені свої пропозиції», - цитує ТАСС слова Медведєва на засіданні уряду.

Пізніше Мутко заявив, що підтримка не допущених до Олімпіади спортсменів буде як матеріальної, так і професійною. Віце-прем'єр пояснив, що всі відсторонені від Ігор будуть звертатися в спортивний арбітраж в Лозанні, а уряд надасть їм юридичну підтримку.

Відзначимо, що Виконком Міжнародного олімпійського комітету (МОК) прийняв рішення не допустити збірну Росії до Олімпіади-2018 в Пхенчхані.

Діяльність Олімпійського комітету Росії (ОКР) була тимчасово припинена через допінг-скандал. Російські спортсмени не зможуть виступати в Південній Кореї під прапором своєї країни. Росіянам запропонували виступити на Олімпіаді-2018 під нейтральним прапором.

Олімпіада-2018 пройде в Південній Кореї з 9-го по 25-те лютого.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, соцмережі вибухнули іронічними мемами про недопуск Росії до Олімпіади-2018.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Олімпіада, спорт, Росія, допінг