Інші

У Росії закликають Білорусь відмовитися від участі в Олімпіаді-2018

0

Окрім Білорусі, російський депутат звернувся до Казахстану і Киргизстану, а також до Бразилії, Індії, Китаю та ПАР

Недопуск Росії до Олімпійських ігор-2018 у Пхенчхані викликав обурення в російських органах влади, причетних до допінгового скандалу.

Не залишилися осторонь і законодавці: так, зокрема, скандально відомий депутат Державної Думи Віталій Мілонов вже поширив заяву, в якій звернувся до Білорусі і низки інших країн з проханням відмовитися від участі в Олімпіаді в знак солідарності, передає білоруське спортивне видання Трибуна.

Крім Білорусі, звернення російського депутата адресовано до партнерів РФ по Митному союзу - Казахстану і Киргизстану, а також до країн БРІКС - Бразилії, Індії, Китаю та ПАР. Всіх їх Мілонов наполегливо просить утриматися від відправки національних олімпійських збірних в Пхенчхан.

"Пропоную вам продемонструвати солідарність з нашою країною і утриматися від участі в Іграх в знак солідарності, якщо участь російської збірної буде неможливим. В даний час всі ми є свідками цькування Росії в МОК. Всі ми чудово усвідомлюємо, що причини цього цькування носять політичний характер. На нашу країну чиниться безпрецедентний тиск в багатьох сферах міжнародного співробітництва: американо-європейська списку санкцій політика просочується в самі абстрактні від політики сфери. Наші країни, так чи інакше, кожна по-своєму стикалися з проявом північноатлантичного імперіалізму. США і її сателіти в різний час надавали на наші країни політичний тиск і економічний шантаж. Сьогодні під прицілом Дядька Сема виявилася Росія. Але хто дасть гарантію, що, наприклад, завтра, під молот економічних апетитів Заходу не потрапить ваша Батьківщина і ваша національна гордість?", - заявив чиновник.

У Національному Олімпійському комітеті Білорусі на звернення російського парламентарія поки ніяк не відреагували.

Нагадаємо, що діяльність Олімпійського комітету Росії (ОКР) була тимчасово припинена через допінг-скандал. Російські спортсмени не зможуть виступати в Південній Кореї під прапором країни.
МОК запропонував росіянам виступити на Олімпіаді-2018 під нейтральним прапором. 
 
Олімпіада-2018 пройде в Південній Кореї з 9-го по 25-те лютого.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, відома спортсменка пригрозила армією і ядерною зброєю за відсторонення Росії від Олімпіади-2018.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Олімпіада, Росія, допінг