Інші

У США оприлюднили щоденники російського інформатора ВАДА з допінгу

0

До вашої уваги цитати зі щоденника

Авторитетена американська газета New York Times опублікувала щоденники екс-глави Московської антидопінгової лабораторії Григорія Родченкова. Матеріал вийшов за тиждень до засідання виконкому МОК щодо допуску Росії на Олімпіаду-2018 

Це виявилися два великих рукописних томи, де докладно описані дії інформатора Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА). Нагадаємо, що на підставі показань Родченкова Росія була звинувачена у великій допінг програмі.

На сторінках щоденника детально описується кожен день інформатора - від показників кров'яного тиску до докладних описів прийомів їжі і «коктейлів» для спортсменів Олімпійської збірної (три анаболічних стероїдів і мартіні).

Як повідомляє New York Times, ці речовини Родченков спочатку відчував на собі, а після - давав спортсменам, повідомляє GameBet.news.

До вашої уваги цитати зі щоденника:

«3 лютого 2014 року. 6:20 ранку. [Заступник міністра спорту Росії Юрій] Нагорних розбудив - до Мутко йти сьогодні. Поплавав в басейні - вода крижана. Поснідав, раніше приїхав на роботу - підготував всі матеріали для Мутко. Зустрівся біля вокзалу з [главою одного з управлінь Олімпійського комітету Росії Іриною] Родіонової, поговорили ... Поговорили з Мутко з усіх питань. Він хоче залишити Сочі як запасний майданчик. Це новина ».

«Кіушкін приніс купу новин. А ще він приніс свіжий «Мартіні», я зразу його випив».

«29 січня 2014. Немає чіткого розуміння плану, це суцільний кошмар! Мутко божеволіє через біатлону, ситуація хаотична і неконтрольована».

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, МОК довічно дискваліфікував трьох російських спортсменів.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Олімпіада, Росія, допінг