Інші

Українці завоювали ще два золота на Паралімпіаді

0

Паралімпіада - 2018 проходить з 9 по 18 березня

Українські спортсмени завоювали ще дві золоті медалі на Паралімпійських іграх в Пхенчхані.

Так, Тарас Радь приніс збірній України четверту золоту медаль - в біатлоні. Радь був найкращим на трасі, а потім йому не було рівних при стрільбі - він не допустив жодної помилки. Його перевага над суперником на фініші змагань досягла більше хвилини.

У лижних гонках на 15 кілометрів серед чоловіків, де українець Максим Яровий отримав золоту нагороду, Тарас Радь фінішував на 7 місці.

Ще одну золоту медаль (п'яту для України) для української збірної завоювала Оксана Шишкова. Вона стала олімпійською чемпіонкою в індивідуальних перегонах з біатлону на дистанції 10 км.

Шишкова стала найкращою в класі В2 - дисципліні для спортсменів з порушенням зору. Шишкова бездоганно провела всі чотири вогневі рубежі, не допустивши жодного промаху.

Закривши всі мішені, Оксана серйозно випередила всіх опоненток, вигравши в підсумку у найближчій переслідувача більше двох хвилин.

Ще дві медалі завоювали українські біатлоністи Олександр Казик і Юрій Уткін, які виграли срібло і бронзу відповідно в індивідуальній гонці 12,5 км. При цьому Казик поступився білорусу Юрію Голубу всього 2,7 секунди в боротьбі за "золото".

Таким чином, 12 березня збірна України піднялася на третю сходинку медального заліку. Україна вже має 15 нагород - 5 золотих, 4 срібних і 6 бронзових.

В цьому році в Паралімпіаді беруть участь 567 спортсменів з 48 країн, а також делегація допущених до змагань спортсменів з Росії, які виступають під нейтральним прапором в статусі нейтральних паралімпійських атлетів.

Нагадаємо, до складу збірної України увійшли 33 спортсмени. Українська збірна бере участь в Паралімпіаді вже в шостий раз.

Нагадаємо, навколо паралімпійської збірної України напередодні Паралімпіади-2018 розгорівся скандал.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, перше золото для України виграв уже п'ятиразовий паралімпійський чемпіон.