Інші

Український чиновник жорстко прокоментував відсторонення Росії від Олімпіади

0

Ігор Жданов вітає таке рішення МОК

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов поділився своєю думкою щодо рішення МОК, який раніше відсторонив Росію від участі в Олімпійських іграх-2018.

"Вітаю жорстке рішення МОК, вважаю його справедливим покаранням Росії, яка на державний потік поставила вживання допінгу і прикриття цієї антиспортивної діяльності. Особливо цинічними і аморальними слід вважати дії російської влади, яка займалася не тільки підміною брудних проб власних спортсменів на Олімпіаді в Сочі, але і намагалася зіпсувати допінг-проби чесних конкурентів, зокрема, української біатлоністки Віти Семеренко.

Національній збірній Росії, ОКР, спортивним функціонерам Росії, які згвалтували олімпійські цінності, - не місце на Олімпійських іграх. Всім їм показали червону картку. Це хороший сигнал, який свідчить про реальний процес очищення міжнародного спорту та олімпійського руху від зловживань", - написав Жданов на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що в Росії збиралися зробити українську біатлоністку винною у вживанні допінгу.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Ігор Жданов, Росія, Олімпіада, допінг