Інші

Відома спортсменка закликала не пускати росіян на Олімпіаду

0

Біатлоністка нагадала росіянам про правила чесної гри

Віце-чемпіонка сезону-2016/17, чешка Габріела Коукалова жорстко висловилася з приводу порушення російськими спортсменами антидопінгових правил.  Спортсменка привітала позбавлення медалей господарів Олімпіади-2014 і нагадала їм про правила чесної гри.

"Не знаю, як ви, я за те, щоб зробити допінг злочином і не пускати росіян на Олімпіаду. Хотіла б їм нагадати, що є одна річ, яка набагато важливіша за перемоги. Вона називається - чесність і справедливість! Це стосується не тільки спорту, але і життя в цілому. Шкода, що росіяни цього ще не зрозуміли", - написала Коукалова на своїй сторінці у Facebook.

Відзначимо, що за останній час через порушення антидопінгових правил Дисциплінарна комісія Міжнародного олімпійського комітету (МОК) довічно усунула від Олімпійських ігор вісьмох російських спортсменів. Мова про бобслеїстів Олександра Касьянова, Олексія Пушкарьова, Ільвіра Хузіна, Олексія Негодайла і Дмитра Труненкова, а також біатлоністок Яну Романову і Ольгу Вілухіну і скелетоніста Сергія Чудінова.

Комітет визнав порушення цими російськими спортсменами антидопінгових правил під час Олімпіади-2014. Таким чином, у спортсменів відберуть медалі, а їх результати анулюють. Також цим спортсменам заборонено брати участь у будь-яких змаганнях, які організовує Міжнародний олімпійський комітет.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, російський міністр вимагав зіпсувати сечу українського спортсмена заради успіху земляка.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Олімпіада, Росія, допінг