Футбол

Аргентинський футболіст колов голкою суперників під час матчу

0

Підлі дії латиноамериканця не були помічені арбітром

Аргентинський футболіст клубу Пасифіко Федеріко Альєнде зізнався, що під час матчу 1/32 фіналу Кубку Аргентини проти команди Естудіантес використовував проти суперників голку. Про це повідомляє BBC.

Про свій вчинок розповів сам аргентинський футболіст в інтерв'ю місцевому радіо. Альєнде сказав, що під час матчу він кілька разів ткнув нападників Естудіантес.

"Ми знали, що ми повинні грати проти них брудно, і я продовжував колоти форвардів Естудіантес голкою", - сказав Альєнде.

Альєнде зізнався, що його головною ціллю був форвард Естудіантеса Хуан Отеро, який відзначився одним голом у тому поєдинку.

Раніше Отеро заявив, що під час матчу Кубка Аргентини його чотири рази вколов голкою футболіст Пасіфіко. Крім того, Отеро зазначив, що арбітр того матчу проігнорував всі скарги на це.

Вся ця ситуація вже призвела до скандалу в аргентинському футболі. Президент футбольного клубу Пасіфіко Гектор Монкада заявив, що хоче вигнати Альєнде з клубу після його витівки.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що легендарний бразилець надів на себе камеру, щоб глядачі побачили футбол зсередини.

Фото: Getty Images

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
голка, Аргентина, Федеріко Альєнде