Били натовпом: між російськими фанатами та відомим репером спалахнула війна

0

Баста вплутався у серйозний конфлікт

Російський репер Баста (справжнє ім'я - Василь Вакуленко), який є фанатом московського ЦСКА, вплутався у серйозний конфлікт з іншими ультрас команди.

За інформацією російських ЗМІ, репер завітав на один з матчів ЦСКА та вирішив стати заводієм на секторі. Однак деяким фанатам це не сподобалось - вони жорстко розкритикували Басту.

Недавно між представниками Басти і фанатами ЦСКА трапилася справжня бійка, точніше - дві. По дорозі на "ВТБ-арену" перед матчем чвертьфіналу Ліги Європи ЦСКА - Арсенал компанія молодих людей на чолі з охоронцем Вакуленко і в минулому професійним спортсменом атакувала кілька ультрас з числа противників репера. Нападників було більше, аніж постраждалих, останні ж серйозно поступалися кривдникам і в спортивній підготовці.

Пізніше про те, що трапилося дізналися інші вболівальники ЦСКА, наздогнали друзів Басти і помстилися за товаришів. Відомо, що більше за інших постраждав охоронець репера. Музикант у бійці участі не брав і не був на самому матчі.

Зазначимо, що Служба безпеки України заборонила Василю Вакуленку в'їзд на територію України через гастролі в окупованому Росією Криму.

Нагадаємо, у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи ЦСКА в Москві грав з Арсеналом. Перша зустріч у Лондоні завершилася на користь "канонірів" з рахунком 4:1, тому росіянам потрібно було забивати мінімум три голи.

І до 50-ї хвилини рахунок був 2:0 на користь ЦСКА після голів Федіра Чалова і Кирила Набабкіна. Але третій гол команда Віктора Гончаренка забити не зуміла. А Арсенал, у свою чергу, зміг відігратися завдяки голам Денні Уелбека і Аарона Ремзі. 2:2 - у півфінал Ліги Європи пройшли лондонці.

Дивіться: огляд матчу Арсенал - ЦСКА

Як повідомляв портал Знай.Спорт, російський стадіон зганьбився із туалетами. На цій арені гратимуть матчі чемпіонату світу-2018.