Футбол

ЧС-2018: ФІФА заробить на Росії рекордні гроші

0

Китайські компанії допоможуть ФІФА отримати значно більше, ніж планувалося

Чемпіонат світу у Росії принесе ФІФА рекордний дохід - 6,1 млрд доларів.

За інформацією New York Times, дохід ФІФА на 10% більше початкової мети і на 1,3 мільярда перевищує дохід від проведення чемпіонату світу 2014 року в Бразилії.

Завдяки спонсорським угодам ФІФА заробить 1,65 млрд доларів. Це на 200 млн більше, ніж від спонсорських угод на чемпіонаті світу 2014 року в Бразилії. Відзначається, що таке зростання в спонсорської прибутку пов'язане з тим, що ФІФА уклала більше угод з китайськими компаніями. Сім з 20 компаній, які є спонсорами ЧС-2018, представляють Китай.

Чемпіонат світу 2010 року у ПАР приніс організації 3,9 млрд доларів, а ЧС-2006 року у Німеччині - 1,9 млрд євро.

Масштабний бойкот ЧС-2018 у Росії

Уряди п'ятьох країн світу готові підтримати Велику Британію та Ісландію у питанні дипломатичного бойкоту чемпіонату світу з футболу у Росії.

За інформацією The Sun, мова йде про Польщу, Швецію, Данію, Австралію та Японію. Ці країни мають намір продемонструвати солідарність з британцями після отруєння екс-шпигуна РФ Сергія Скрипаля.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей офіційно оголосила дипломатичний бойкот ЧС-2018. Раніше голова МЗС Сполученого Королівства Борис Джонсон повідомив, що збірна Англії може не полетіти до Росії, якщо зв'язок між отруєнням колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та Кремлем буде доведений.

Також Джонсон порівняв чемпіонат світу у Росії з Олімпіадою-1936 у нацистській Німеччині, заявивши, що президент РФ Володимир Путін використовує спортивне змагання для власної популярності.

Президент Польщі Анджей Дуда оголосив бойкот чемпіонату світу у Росії. Він не приїде на змагання в якості офіційного представника Польщі.

Дивіться: Борис Джонсон порівняв Путіна з Гітлером

Як повідомляв портал Знай.Спорт, лише одна країна підтримала Росію та заявила, що не бойкотуватиме чемпіонат світу.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
ЧС-2018, Росія, ФІФА, дохід