Футбол

Фанатам радять не їхати на ЧС-2018, а росіяни чомусь радіють

0

Скрізь потрібно шукати позитив

В адміністрації президента США Дональда Трампа закликали футбольних фанатів добре подумати перед поїздкою на чемпіонат світу до Росії.

Представник посольства РФ у Вашингтоні прокоментував заяву Білого дому щодо небезпек, які можуть переслідувати уболівальників в РФ.

"Бачимо в цьому не надмірну турботу про безпеку власних громадян, а побоювання, що величезній кількості американців і англійців сподобається Росія, її міста і російський народ", - саме так сприймають заяву Вашингтону росіяни.

Цікаво, що американці посідають друге місце за попитом на квитки на матчі ЧС-2018, поступаючись лише Росії (16 тисяч оплачених квитків проти 216 тисяч).

"Загроза насправді є. Загроза в тому, що значна частина населення на Заході перестане вірити щоденної антиросійській пропаганді. Це не може нас не радувати. Незважаючи на масовану русофобську кампанію в провідних американських ЗМІ (а може, і завдяки їй), інтерес до нашої країни зростає", - заявили у посольстві Росії у США.

Американських уболівальників закликають добре подумати, чи їхати до РФ, де можуть бути проблеми через напружені відносини між Москвою та Вашингтоном. Крім того, нещодавно з Росії вислали американських дипломатів.

"Бувають нещасні випадки. Можна захворіти - потрібна медична евакуація додому. Ми не припускаємо, що будуть якісь значні інциденти, але хочеться проявити обережність", - повідомляє The Telegraph з посиланням на джерело у Білому домі.

Однак у Штатах продовжать співпрацювати із Росією у протидії можливим терористичним атакам на ЧС-2018.

"Я б добре задумався на місці футбольних фанатів, бо у нас не буде можливості забезпечити такий же рівень захисту наших громадян або навіть забезпечувати звичайні консульські послуги. І в інших країн теж. Громадяни будь-якої країни зіткнуться зі зниженням консульської підтримки", - заява представників Трампа.

Нагадаємо, уряди п'ятьох країн світу готові підтримати Велику Британію та Ісландію у питанні дипломатичного бойкоту чемпіонату світу з футболу у Росії: Польща, Швеція, Данія, Австралія та Японія. Ці країни мають намір продемонструвати солідарність з британцями після отруєння екс-шпигуна РФ Сергія Скрипаля.

Матчі чемпіонату світу-2018 прийматимуть 11 російських міст з 14 червня по 15 липня. Збірна США на турнір не потрапила.

Дивіться: фінальний матч ЧС-94 у США між Бразилією та Італією

Як повідомляв портал Знай.Спорт, лише одна країна підтримала Росію та заявила, що не бойкотуватиме чемпіонат світу.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
ЧС-2018, Росія, США