Футбол

Гібрид Тайсона і Суареса: футболісту відкусили вухо під час матчу

0

Матчем зацікавилась поліція

У Китаї відбувся матч аматорської ліги між командами Аугу та Малу. Під час поєдинку гравці зав'язали бійку, яка сумно закінчилась для одного з учасників.

Арбітр матчу зафіксував фол, а винуватець був не згодний з його рішенням. Футболісти почали надто активно сперечатися, конфлікт переріс у бійку. Одному з гравців опонент відкусив шматок вуха у пориві гніву. У мережі показали моторошне фото.

Цими розбірками зайнялась місцева поліція. Яке саме покарання загрожує нападнику - невідомо. Футбольна асоціація провінції Гуансі, де проходив матч, від інциденту відхрестилась, адже аматори грали без її відома.

Користувачі мереж, дізнавшись про цю історію, пригадали інцидент з легендарним боксером Майком Тайсоном.

У липні 1997 року відбувся другий бій між королем нокаутів і Евандером Холіфілдом. За 20 секунд до кінця раунду суперник вдарив Тайсона головою в брову. Майк скорчився від болю і вкусив Холіфілда за ліве вухо.

В результаті укусу боксерська ліцензія Тайсона була скасована Атлетичною комісією штату Невада, і він був оштрафований на 3 млн доларів плюс судові витрати, але 18 жовтня 1998 року комісія проголосувала за відновлення боксерської ліцензії Тайсона.

У мережі також пригадали божевільні витівки нападника Барселони Луїса Суарсе. Уругваєць кусав таких відомих футболістів, як Отман Баккал, Браніслав Іванович та Джорджо Кьєлліні, за що отримував дискваліфікації.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, 24-річний італієць зав'язав із футболом у 24 роки та вирішив зніматись у фільмах для дорослих.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
футбол, Китай, вухо