Футбол

Йшов 2018 рік: російський стадіон таємно освятили до ЧС-2018

0

Дію обряду першими перевірять Урал та Спартак

У російському Єкатеринбурзі на новому стадіоні до ЧС-2018 провели обряд освячення. На екрані "Єкатеринбург Арени" навіть показували ікони.

За інформацією російських ЗМІ, місцева єпархія відмовилася коментувати інформацію, зазначивши лише, що у "цей момент на стадіоні немає представників єпархії". Однак на стадіоні підтвердили, що освячення таки було.

"Це суто особисті справи стадіону", - повідомили представники арени.

Користувачі порталу Eurosport.ru висловились у коментарях про традиції російських футбольних функціонерів.

Зазначимо, що відкриття "Єкатеринбург Арени" відбудеться 15 квітня. Місцевий Урал прийматиме московський Спартак. На цьому стадіоні також відбудуться чотири матчі ЧС-2018: Єгипет - Уругвай, Франція - Перу, Японія - Сенегал та Мексика - Швеція.

Нагадаємо, що уряди п'ятьох країн світу готові підтримати Велику Британію та Ісландію у питанні дипломатичного бойкоту чемпіонату світу з футболу у Росії: Польща, Швеція, Данія, Австралія та Японія. Ці країни мають намір продемонструвати солідарність з британцями після отруєння екс-шпигуна РФ Сергія Скрипаля.

Голова уряду Великої Британії Тереза Мей офіційно оголосила дипломатичний бойкот ЧС-2018. Раніше голова МЗС Сполученого Королівства Борис Джонсон повідомив, що збірна Англії може не полетіти до Росії, якщо зв'язок між отруєнням колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та Кремлем буде доведений.

Також Джонсон порівняв чемпіонат світу у Росії з Олімпіадою-1936 у нацистській Німеччині, заявивши, що президент РФ Володимир Путін використовує спортивне змагання для власної популярності.

Президент Польщі Анджей Дуда оголосив бойкот чемпіонату світу у Росії. Він не приїде на змагання в якості офіційного представника Польщі. 

Як повідомляв портал Знай.Спорт, лише одна країна підтримала Росію та заявила, що не бойкотуватиме чемпіонат світу.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
ЧС-2018, освячення, Росія